O mnie

Nazywam się Karolina Kociuba, jestem dietetyczką kliniczną, edukatorką żywieniową, studentką psychodietetyki i mamą trójki małych dzieci. Ukończyłam studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Przez niemal 4 lata zdobywałam doświadczenie kliniczne w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie. Bazując na zdobytych umiejętnościach zawodowych i prywatnych, pracuję z rodzicami małych dziećmi i pomagam im pokonywać trudności z jedzeniem.

Obecnie prowadzę prywatny gabinet dietetyki i edukacji żywieniowej dla mam małych dzieci Do brzuszka maluszka w Olkuszu i online. Mimo ogromu obowiązków nieustannie się szkolę i poszukuję nowych wyzwań.

Na co dzień w praktyce łączę oficjalne zalecenia specjalistów i wymagania realnego życia z małymi dziećmi. Promuję karmienie piersią i rozszerzanie diety metodą BLW (ale nie: za wszelką cenę, dla każdego i kosztem dziecka lub matki). Szczególnie interesuje się wpływem zaburzeń integracji sensorycznej na występowanie wybiórczości pokarmowej u dzieci.

Uwielbiam etap rozszerzania diety i staram się pokazać, że może to być świetny moment rozszerzenia diety całej rodziny.  Jeśli potrzebujesz merytorycznego wsparcia, zapraszam.